Настільний кріплення-кронштейн M252D кут нахилу (+ 45 °/-45 °) 2 функціональних важеля для кріплення двох моніторів з діагоналлю


Особливості та переваги кріплення-кронштейна для двох моніторів M252D:
• Сучасний, ергономічний дизайн, який лаконічно впишеться в будь-який інтер'єр, будь то офісне приміщення або домашній кабінет.
• Детально продумана конструкція з практичною системою важелів зі сталі і деталями з стійкого до навантаження ABS-пластика.
• 2 функціональних важеля для кріплення відразу двох моніторів з діагоналлю екрану 13-32 "і вагою до 10кг кожен.
• Відповідність стандарту кріплення VESA 75 × 75мм і 100 × 100мм - забезпечує сумісність з величезною кількістю сучасних моніторів.
• Система з шарнірів і газових пружин для плавного регулювання наближення, орієнтації, висоти і кута нахилу (+ 45 °/-45 °).
• Підвищена стійкість до навантаження і зносу газових пружин, які здатні витримати 20000 циклів стиснення.
• Шарніри з широким діапазоном регулювання кутів: 360 ° біля основи і з'єднання двох частин важелів, а також 180 ° біля кріплення VESA.
• Механізми регулювання тиску для адаптації опору важелів під вагу моніторів для плавного і стабільного позиціонування.
• Інтегрована система управління кабелями, яка допомагає підтримувати порядок і акуратність робочого місця.
• Гвинтові фіксатори і 2 типи кріплення для установки на краю столу або через люверси (за умови їх наявності).
• Комплектується всією необхідною фурнітурою та інструментами для складання та кріплення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Максимальная нагрузка | 10 кг |
| Цвет | Черный |
| Способ установки | Настольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Кронштейны |
| Диагональ экрана | 32",13" |
| Количество устанавливаемых экранов | 1 |
| Максимальная поддерживаемая диагональ | 32" |
| Место установки | Настольные |
| Минимальная поддерживаемая диагональ | 13" |
| Регулировка | Наклон |
| Стандарт крепления (VESA) | 75x75 мм,100x100 мм |
- Цена: 3 537 ₴

