Акумуляторна батарея Quality SP4960C3B для Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3100, P3110, P3113, P6200, P6201, P6208

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики акумулятора ідентичні оригінальним моделями. Водночас значення ємності 90-100% від зазначеної на фірмовій етикетці. Коди на батарейках усіх представлених брендів мають повну відповідність з оригінальними моделями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quality |
| Клас якості | Copy |
| Призначення | Для планшета |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір | Білий |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ширина | 71.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00027112-1 |
| Гарантійний термін | 6 |
| Довжина | 130 |
| Ємність | 4000 мА*ч |
| Ємність акумулятору | 4000 |
| Маркування акумулятора | SP4960C3B |
| Розміри | 25х12х5 мм |
| Сумісність | Samsung |
| Технологія | Літій-полімерний |
| Товщина | 4.5 mm |
- Ціна: 477 ₴

