Настільний кріплення-кронштейн для монітора та ноутбука M074 з діагоналлю екрану 12/17 та моніторів з діагоналлю 10/27 вагою до





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Його детально продумана конструкція дозволяє легко налаштовувати положення двох пристроїв незалежно один від одного, забезпечуючи зручний огляд та комфорт при тривалій роботі.
Особливості та переваги кріплення-кронштейна для монітора та ноутбука M074:
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кронштейни |
| Діагональ екрану | 10",12",17",27" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Максимальна підтримувана діагональ | 27" |
| Місце встановлення | Настільні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 10" |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм |
- Ціна: 1 802 ₴


