Настільне кріплення-кронштейн для двох комп'ютерних моніторів M252D з діагоналлю екрану 13-32 і вагою до 10кг кожен Black





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний кріплення-кронштейн для двох моніторів допоможе ефективно організувати робочий простір, звільнивши стіл від зайвих підставок та проводів. Його конструкція з широким діапазоном регулювань по висоті, нахилу та повороту дозволяє легко налаштувати комфортне положення кожного екрану, підвищуючи продуктивність та знижуючи навантаження на зір та спину.
Особливості та переваги кріплення-кронштейна для двох моніторів M252D:
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кронштейни |
| Діагональ екрану | 32",13" |
| Кількість встановлюваних екранів | 2 |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Місце встановлення | Настільні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 10" |
| Регулювання | Похилі-поворотні |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75x75 мм, 100x100 мм |
- Ціна: 2 487 ₴




