Дротові навушники 3.5mm Celebrat G9 вакумні з мікрофоном 1.2m Black


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вакуумні навушники Celebrat G9 мають чудову якість стерео звуку від високих до низьких частот, що не залишить байдужим жодного цінителя музики. Модель реалізована в акуратному, практичному дизайні, в навушниках є чутливий мікрофон з відмінною передачею мови і функціональна кнопка, що дозволяє легко перемикатися між прослуховуванням музики і вчиненням дзвінків. Корпуси вушних елементів виготовлені з надійної комбінації міцного пластику і металу. Металеві деталі не тільки забезпечують більш чисте і глибоке звучання, а й в поєднанні з глянсовою поверхнею інших деталей надають пристрою привабливий зовнішній вигляд. Навушники зручно розташовуються в вухах, не створюють дискомфорт при тривалому використанні. Кабель довжиною 1.2м має незвично реалізовану, надійну оплітку, оснащений стандартним роз'ємом mini-jack 3,5 мм. Гарнітура комплектується набором силіконових амбушюр. Оцініть переваги бренду Celebrat в оптових продажах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celebrat |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Колір | Чорний |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Тип підключення | Провідні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення | 3.5 mm |
| Вага товару без паковання, кг | 0.013 |
| Вага товару в упаковці, кг | 0.040 |
| Висота, мм | 205 |
| Вихідний роз'єм | 3.5 мм |
| Глибина, мм | 20 |
| Довжина кабелю, м | 1.20 |
| Кнопки керування | 1 |
| Конструкція | Монолітна |
| Матеріал корпусу | Пластик і метал |
| Наявність кабелю в комплекті | Навушники, комплект змінних амбушурів |
| Об'єм, м3 | 0.00033 |
| Опір, Ом | 16 |
| Слот для карти пам'яті | Ні |
| Термін гарантії | 12 міс. |
| Тип кабелю | Інтегрований |
| Тип конструкції | Внутрішньоканальний |
| Тип навушників | Гарнітура |
| Форма кабелю | Кругла |
| Форма штекера | Пряма |
| Частотний діапазон, Гц | 20 - 20000 |
| Чутливість, Дб | 98 |
| Ширина, мм | 80 |
- Ціна: 240 ₴

