Кронштейн для телевізора CP303 з діагоналлю екрану від 26 до 60 дюймів, з регулюванням кута нахилу від -5 до 5° і повороту 160°


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості та переваги кронштейна для телевізора CP303 26-60":
Комплектується набором для монтажу — шайбами, гвинтами і проставками, а також дюбелями і шурупами. Кронштейн CP303 робить установку телевізора простою і надійною, допомагаючи створити акуратний, сучасний і функціональний простір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кронштейни |
| Діагональ екрану | 26" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 60" |
| Місце встановлення | Настінні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Регулювання | Похилі-поворотні |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм,300x300 мм,400x300 мм |
- Ціна: 862 ₴

