Кронштейн для телевізора T70 настінне кріплення для телевізорів з діагоналлю екрану від 40 до 80 дюймів Black


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості та переваги кронштейна для телевізора T70 40-80":
З кронштейном T70 телевізор стає частиною гармонійного інтер'єру, забезпечуючи зручність, естетику і безпечне кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Максимальне навантаження | 75 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кронштейни |
| Діагональ екрану | 40" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 80" |
| Місце встановлення | Настінні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 40" |
| Регулювання | Без регулювання |
| Стандарт кріплення (VESA) | 200x200 мм,300x300 мм,400x400 мм,200x400 мм |
- Ціна: 693 ₴

