Кронштейн для телевізора C43 з діагоналлю від 26 до 65 дюймів і максимальною вагою до 60 кг, регульованим кутом нахилу Black


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості та переваги кронштейна для телевізора C43 26-65":
Кронштейн C43 допомагає встановити телевізор акуратно, надійно і зручно, створюючи гармонійний і функціональний простір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кронштейни |
| Діагональ екрану | 26" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 65" |
| Місце встановлення | Настінні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Регулювання | Нахил |
| Стандарт кріплення (VESA) | 400x400 мм |
- Ціна: 673 ₴

