Настінний кронштейн T20 для телевізорів 14–43 дюйми, витримує до 25 кг Black


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості та переваги кронштейна для телевізора T20 14-43":
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кронштейни |
| Діагональ екрану | 14" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| Місце встановлення | Настінні |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75x75 мм, 100x100 мм, 200x200 мм,150x150 мм |
- Ціна: 259 ₴

