Кронштейн для телевізора CP512A з діагоналлю екрану від 42 до 85 дюймів і максимальною вагою 45 кг Black


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості та переваги кронштейна для телевізора CP512A 42-85":
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кронштейни |
| Діагональ екрану | 42" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 85" |
| Місце встановлення | Настінні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 42" |
| Регулювання | Нахил |
| Стандарт кріплення (VESA) | 200x200 мм,300x300 мм,400x400 мм,600x400 мм,200x400 мм |
- Ціна: 1 895 ₴

