Настільний кріплення-кронштейн M252D кут нахилу (+ 45 °/-45 °) 2 функціональних важеля для кріплення двох моніторів з діагоналлю


Особливості та переваги кріплення-кронштейна для двох моніторів M252D:
• Сучасний, ергономічний дизайн, який лаконічно впишеться в будь-який інтер'єр, будь то офісне приміщення або домашній кабінет.
• Детально продумана конструкція з практичною системою важелів зі сталі і деталями з стійкого до навантаження ABS-пластика.
• 2 функціональних важеля для кріплення відразу двох моніторів з діагоналлю екрану 13-32 "і вагою до 10кг кожен.
• Відповідність стандарту кріплення VESA 75 × 75мм і 100 × 100мм - забезпечує сумісність з величезною кількістю сучасних моніторів.
• Система з шарнірів і газових пружин для плавного регулювання наближення, орієнтації, висоти і кута нахилу (+ 45 °/-45 °).
• Підвищена стійкість до навантаження і зносу газових пружин, які здатні витримати 20000 циклів стиснення.
• Шарніри з широким діапазоном регулювання кутів: 360 ° біля основи і з'єднання двох частин важелів, а також 180 ° біля кріплення VESA.
• Механізми регулювання тиску для адаптації опору важелів під вагу моніторів для плавного і стабільного позиціонування.
• Інтегрована система управління кабелями, яка допомагає підтримувати порядок і акуратність робочого місця.
• Гвинтові фіксатори і 2 типи кріплення для установки на краю столу або через люверси (за умови їх наявності).
• Комплектується всією необхідною фурнітурою та інструментами для складання та кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кронштейни |
| Діагональ екрану | 32",13" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Місце встановлення | Настільні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Регулювання | Нахил |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75x75 мм, 100x100 мм |
- Ціна: 3 537 ₴

