Настільний кріплення-кронштейн для монітора M252 регулювання кута нахилу в діапазоні від +45° до -45°, підтримку моніторів вагою


Особливості та переваги кріплення-кронштейна для двох моніторів M252:
• Сучасний, ергономічний дизайн, який лаконічно впишеться в будь-який інтер'єр, будь то офісне приміщення або домашній кабінет.
• Детально продумана конструкція з практичною системою важелів зі сталі і деталями з стійкого до навантаження ABS-пластика.
• Функціональний важіль, здатний витримувати вантаж вагою до 8кг, забезпечуючи сумісність з моніторами діагоналлю 13-27 ".
• Відповідність стандарту кріплення VESA 75 × 75мм і 100 × 100мм - забезпечує сумісність з величезною кількістю сучасних моніторів.
• Система з шарнірів і газової пружини для плавного регулювання наближення, орієнтації, висоти і кута нахилу (+ 45 °/-45 °).
• Підвищена стійкість до навантаження і зносу газової пружини, яка здатна витримати 20000 циклів стиснення.
• Шарніри з широким діапазоном регулювання кутів: 360 ° біля основи і в місці з'єднання двох частин важелів, а також 180 ° біля кріплення VESA.
• Механізм регулювання тиску для адаптації опору важеля під вагу монітора для плавного і стабільного позиціонування.
• Інтегрована система управління кабелями, яка допомагає підтримувати порядок і акуратність робочого місця.
• Гвинтовий фіксатор і 2 типи кріплення для установки на краю столу або через люверс (за умови його наявності).
• Комплектується всією необхідною фурнітурою та інструментами для складання та кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кронштейни |
| Діагональ екрану | 27",13" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 27" |
| Місце встановлення | Настільні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Регулювання | За висотою |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75x75 мм, 100x100 мм |
- Ціна: 1 852 ₴

