Ремешок Universal 20mm Silicone Button Design Samsung/Amazfit/Huawei Lavander (35724_3577968)
-5%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості та переваги універсального ремінця Silicone Original Button Design:
• Приємна на дотик поверхня та висока еластичність.
• Ергономічна форма та простота в догляді.
• Підвищена стійкість до зношування, розтягування й розриву.
• Стійкість до перепадів температур і ультрафіолетового випромінювання.
• Проста у використанні застібка-кнопка (pin-and-tuck) і безліч отворів для регулювання розміру.
• Сумісність із великою кількістю годин, кріплення ремінців яких здійснюється за допомогою спрингбарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Universal |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35724_3577968 |
| Вага в пакованні | 0.018 кг |
| Гарантія | 3 місяці |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Призначення | Смарт-годинник |
| Розмір в пакованні | 19 x 6 x 2 см |
| Розмір корпусу | 20 мм |
| Сумісність | Samsung/Amazfit/Huawei |
| Тип | Ремінець |
| Колір | Lavender |
- Ціна: 190,95 ₴

