Ремешок Universal Stainless Steel 20 mm Samsung/Amazfit/Huawei Black (34697_3342382)
-5%



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості та переваги ремінця Stainless Steel:
Ремінець Stainless Steel надійно зафіксує годинник на зап'ястку, а також підкреслить вишуканий смак їхнього власника. Він лаконічно поєднується з різними стилями та кольорами, стане ідеальним доповненням до повсякденного та ділового образу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Universal |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34697_3342382 |
| Вага в пакованні | 0.115 кг |
| Гарантія | 3 місяці |
| Матеріал ремінця | Метал |
| Призначення | Смарт-годинник |
| Розмір в пакованні | 21 x 6 x 2 см |
| Розмір корпусу | 20 мм |
| Сумісність | Samsung Gear/Huawei Watch/Xiaomi Amazfit |
| Тип | Ремінець |
| Колір | Black |
- Ціна: 380,95 ₴

