Зарядний пристрій для фітнес-браслета MI Band 8/Mi Band 9 Cable 0.5 m Black (36460_3608291)
-5%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Приємна на дотик, високоеластична зовнішня обплетення з міцного, нетоксичного полімерного матеріалу.
• Підвищена стійкість до розриву, розтягування, впливу екстремально низьких і високих температур.
• Вхідний конектор USB-A (male) для під'єднання до мережевого адаптера, повербанка або іншого сумісного джерела живлення.
• Вихідний конектор із двома якісними контактами, призначений для надійної магнітної фіксації на пристрої.
• Корпуси роз'ємів із міцного пластику з посиленим захистом від зламів у місцях з'єднання з кабелем.
• Якісне екранування й потовщений сердечник із чистої, безкисневої міді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36460_3608291 |
| Вага в пакованні | 0.013 кг |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина | 50 см |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Призначення | Смарт-годинник |
| Розмір в пакованні | 12 x 10 x 5 см |
| Сумісність | Mi Band 8 |
| Тип | Зарядний кабель |
| Колір | Black |
- Ціна: 193,80 ₴




