Ремешок ANCHOR Apple Watch Band One-Piece Size-S Watch 41/Watch 40/Watch 38mm Blue (11342_119700)
-5%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінець являє собою поєднання стилю і високу надійність, яке стане чудовим доповненням для ваших «розумних» годинників. Щільно прилягає до зап'ястя і зручно носиться на руці. Ремінець виготовлений із якісного силікону. Фіксація проводиться за допомогою зручної застібки pin-and-tuck.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anchor |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11342_119700 |
| Вага в пакованні | 0.034 кг |
| Гарантія | 3 місяці |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Призначення | Смарт-годинник |
| Розмір в пакованні | 28 x 5 x 2 см |
| Розмір корпусу | 38-41 мм |
| Сумісність | Apple Watch 2 |
| Тип | Ремінець |
| Колір | Blue |
- Ціна: 90,79 ₴

