Ремешок ANCHOR Apple Watch Band Silicone One-Piece Size-L Watch 38/Watch 40/Watch 41 Grape (26243_1820971)

Ремінець надійний аксесуар для щоденного користування. Ця модель реалізована в класичному дизайні. Для виготовлення ремінця використовується міцний силікон, який не викликає подразнень на шкірі, має приємну еластичність, стійкість до розтягувань і розривів. Завдяки своїй високій якості вироблення аксесуар зберігає зовнішній вигляд і оригінальні кольори впродовж тривалого терміну експлуатації. Модель допоможе щільно закріпити годинник на зап'ясті будь-якої товщини за допомогою класичної застібки та достатньої кількості отворів. Призначений для фіксації кінчика ремінця тренчик внесе додаткову зручність у повсякденне використання аксесуара.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anchor |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 26243_1820971 |
| Вага в пакованні | 0.019 кг |
| Гарантія | 3 місяці |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Призначення | Смарт-годинник |
| Розмір в пакованні | 28 x 5 x 5 см |
| Розмір корпусу | 38-41 мм |
| Сумісність | Apple Watch |
| Тип | Ремінець |
| Колір | Grape |
- Ціна: 190 ₴

