Ремінець Universal 20 mm Samsung/Amazfit/Huawei Dark Brown (35680_3577562)
-5%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості та переваги універсального ремінця Leather strap with straight tip:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Universal |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35680_3577562 |
| Вага в пакованні | 0.011 кг |
| Гарантія | 3 місяці |
| Матеріал ремінця | Екошкіра |
| Призначення | Смарт-годинник |
| Розмір в пакованні | 19 x 6 x 1 см |
| Розмір корпусу | 20 мм |
| Сумісність | Huawei Watch/Xiaomi Amazfit |
| Тип | Ремінець |
| Колір | Dark Brown |
- Ціна: 285,95 ₴

