Ремешок Universal 20mm Silicone Button Design Samsung/Amazfit/Huawei Pink (35724_3577970)
-5%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості та переваги універсального ремінця Silicone Original Button Design:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Universal |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35724_3577970 |
| Вага в пакованні | 0.018 кг |
| Гарантія | 3 місяці |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Призначення | Смарт-годинник |
| Розмір в пакованні | 19 x 6 x 2 см |
| Розмір корпусу | 20 мм |
| Сумісність | Samsung/Amazfit/Huawei |
| Тип | Ремінець |
| Колір | Pink |
- Ціна: 190,95 ₴

