Ремінець Universal 22 mm Samsung/Amazfit/Huawei Light Grey (35681_3577570)
-5%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості та переваги універсального ремінця Leather strap with straight tip:
• Стильний класичний дизайн із прямим кінцем.
• Приємна на дотик, реалістична текстура натуральної шкіри.
• Оптимальна товщина та невелика вага.
• Виготовлений із міцної, зносостійкої штучної шкіри.
• М'яка підкладка зі зворотного боку, яка не викликає подразнення шкіри у разі тривалого носіння.
• Якісна строчка периметром.
• Застібка-пряжка з неіржавкої сталі.
• Безліч отворів для регулювання розміру.
• Пара тренчиків для фіксації вільного кінця.
• Фіксується за допомогою швидкознімних шпильок (спрингобарів).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Universal |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35681_3577570 |
| Вага в пакованні | 0.011 кг |
| Гарантія | 3 місяці |
| Матеріал ремінця | Екошкіра |
| Призначення | Смарт-годинник |
| Розмір в пакованні | 19 x 6 x 1 см |
| Розмір корпусу | 22 мм |
| Сумісність | Huawei Watch 2/Xiaomi Amazfit |
| Тип | Ремінець |
| Колір | Light Grey |
- Ціна: 285,95 ₴

