Ремешок Universal Milanese loop 22 mm Samsung/Amazfit/Huawei Silver (32372_3342044)


Цей аксесуар підійде як до звичайного, так і до смарт-годинника багатьох брендів, кріплення ремінців яких здійснюється за допомогою спрингбарів завширшки 22 мм. Він додасть пристрою вишуканості та підкреслить унікальний стиль його власника. Ремінець виготовлений у техніці міланського плетіння — складається з безлічі металевих мініатюрних ланок, які утворюють сітчасту структуру. Тому, на відміну від класичних металевих ремінців, він щільно облягає зап'ястя й дає шкірі вільно дихати. Ще однією з її переваг є довговічність, адже він не знебарвлюється й не рветься, має стійкість до деформації, подряпин і корозії. Магнітна застібка допоможе легко зафіксувати годинник на руці та припасувати розмір ремінця під товщину будь-якої руки без прив'язки до отворів, як у разі з пряжкою і pin-and-tuck.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Universal |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32372_3342044 |
| Вага в пакованні | 0.04 кг |
| Гарантія | 3 місяці |
| Матеріал ремінця | Метал |
| Призначення | Фітнес-трекери |
| Розмір в пакованні | 12 x 3 x 5 см |
| Розмір корпусу | 22 мм |
| Сумісність | Samsung/Amazfit/Huawei |
| Тип | Ремінець |
| Колір | Silver |
- Ціна: 223,25 ₴

