Ремінець Apple Watch 41/Watch 40/Watch 38 mm Black (37204_3610738)

Особливості та переваги ремінця для Apple Watch Leather+Silicone:
• Вишуканий класичний дизайн із практичними деталями та привабливою текстурою натуральної шкіри.
• Невелика вага й оптимальна товщина — створює мінімальне навантаження, забезпечуючи зручність під час тривалого носіння.
• Основа з високоякісного силікону з великою ребристою текстурою зі зворотною (внутрішнім) боку.
• Зовнішнє оздоблення — верхній шар із міцної штучної шкіри з класичною, приємною на дотик текстурою.
• Підвищена стійкість до забруднення, розтягування, розриву, потертостей, вицвітання та перепадів температур.
• М'якість і гнучкість, які забезпечують щільне облягання зап'ястя, не викликаючи подразнень шкіри.
• Класична пряжка з парою тренчиків і великою кількістю отворів для зручного регулювання розміру.
• Надійні кріплення, виготовлені в повній відповідності до унікальної конструкції Apple Watch.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 37204_3610738 |
| Вага в пакованні | 0.064 кг |
| Гарантія | 3 місяці |
| Матеріал ремінця | Силикон/Кожа |
| Призначення | Смарт-годинник |
| Розмір в пакованні | 20 x 7 x 2 см |
| Розмір корпусу | 38-41 мм |
| Сумісність | Apple Watch |
| Тип | Ремінець |
| Колір | Black |
- Ціна: 855 ₴

