Магнітний ремінець Magnetic Soft Touch Apple Watch 41/Watch 40/Watch 38 mm Sequoia Green (37190_3610696)
-5%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості та переваги ремінця для Apple Watch Magnetic Silicone:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnetic |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 37190_3610696 |
| Вага в пакованні | 0.025 кг |
| Гарантія | 3 місяці |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Призначення | Смарт-годинник |
| Розмір в пакованні | 18 x 5 x 2 см |
| Розмір корпусу | 38-41 мм |
| Сумісність | Apple Watch |
| Тип | Ремінець |
| Колір | Sequoia Green |
- Ціна: 308,75 ₴

