Ремешок ANCHOR Milanese loop Metal Apple Watch 41/Watch 40/Watch 38 mm Lavender (10723_2122768)
-5%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості та переваги ремінця для Apple Watch Milanese loop:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anchor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10723_2122768 |
| Вага в пакованні | 0.04 кг |
| Гарантія | 3 місяці |
| Матеріал ремінця | Метал |
| Призначення | Смарт-годинник |
| Розмір в пакованні | 18 x 5 x 1 см |
| Розмір корпусу | 38-41 мм |
| Сумісність | Apple Watch 2 |
| Тип | Ремінець |
| Колір | Lavender |
- Ціна: 245,10 ₴

