Ремешок ANCHOR Milanese loop Metal Apple Watch 41/Watch 40/Watch 38 mm Barbie Pink (10723_2122771)
-5%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості та переваги ремінця для Apple Watch Milanese loop:
• Вишуканий дизайн, що поєднує в собі класичні традиції та сучасні технології.
• Плетена структура, яка забезпечує щільне облягання зап'ястя й дає шкірі вільно дихати.
• Безліч найдрібніших ланок із надзвичайно міцної неіржавкої сталі.
• Гіпоалергенність, підвищена стійкість до зношування, знебарвлення, розриву та деформації.
• Практична магнітна застібка, яка забезпечує зручне регулювання розміру та надійну фіксацію на зап'ястку.
• Сумісність з Apple Watch, виготовлених у корпусі 38, 40, 41 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anchor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10723_2122771 |
| Вага в пакованні | 0.04 кг |
| Гарантія | 3 місяці |
| Матеріал ремінця | Метал |
| Призначення | Смарт-годинник |
| Розмір в пакованні | 18 x 5 x 1 см |
| Розмір корпусу | 38-41 мм |
| Сумісність | Apple Watch 2 |
| Тип | Ремінець |
| Колір | Barbie Pink |
- Ціна: 245,10 ₴

